حریم خصوصی کاربران

null

حفظ حریم خصوصی کاربران در فضای مجازی

اینترنت رسانه و ابزاری بسیار قدرتمند و مفید است اما با وجود ارسال کنندگان هرزنامه (Spam)، هکرها و سایر افرادی که از باز بودن این محیط ، از اطلاعات شخصی کاربران سوء استفاده می کنند، لازم است نسبت به رعایت حریم خصوصی خود، مطمئن باشید. ما به همین منظور قصد داریم با شفاف سازی بیشتر در این زمینه، اطمینان دهیم که تمام تلاش خود را جهت حفظ امنیت اطلاعات شما به کار می بریم. ما وب سایت مان را برای بازدیدکنندگان به گونه ای طراحی کرده ایم که همه بتوانند بدون معرفی خودشان یا ارائه هر گونه اطلاعات شخصی از سایت بازدید نمایند

کوکی ها

کوکی ها فایل های کوچکی می باشند که سایت هایی که از آنها بازدید می کنید بر روی کامپیوترتان ذخیره می کنند. کوکی ها در واقع فایل های ارتباطی بین سرور و کامپیوتر شما می باشند که از نظر امنیتی برای کامپیوتر شما کاملا بی خطر می باشند.

امنیت

اين وب سايت تمام اقدامات احتياطی را برای حفاظت از اطلاعات حساس كاربران ما چه در حالت آنلاين و چه آفلاين انجام می دهد. ما از ابزارهای حفاظتی و نظارتی به منظور حفاظت مناسب از داده های شما بهره می بریم و همانطور که در این بخش اشاره خواهد شد ما از رویه های امنیتی متنوعی برای حفاظت از داده شما استفاده می کنیم.

افزایش آگاهی کاربران در حفظ حریم خصوصی

حفظ حریم خصوصی که یکی از نیازهای اساسی هر انسانی است و به یکی از بزرگ ترین چالش های اخلاقی این روزهای شبکه های اجتماعی تبدیل شده است.
اغلب کاربران اینترنتی به دلیل عدم آگاهی خود در استفاده از وسایل ارتباطی و عدم دقت و رعایت نکات ایمنی در تامین امنیت وسیله ارتباطی خود به راحتی در گروه ها و شبکه های اجتماعی مختلف عضو می شوند و متاسفانه به راحتی اطلاعات خود را در اختیار دیگران قرار می دهند.
تغییرات در سیاست های سایت
ممکن است شرکت نیک تجارت الکترونیک دانشراه گاهی سیاست های کاری خود را بهبود و یا تغییر دهد. ما به شما پیشنهاد می کنیم که هر چند وقت یکبار این صفحه را مطالعه کنید تا از تغییرات احتمالی سیاست های ما آگاه شوید. چنانچه هر سوالی درباره قوانین و سیاست های سایت شرکت نیک تجارت الکترونیک دانشراه داشتید می توانید آنرا با نشانی زیر با در میان بگذارید.

ads@daneshrah.com