gggg

معرفی ۷ پلاگین کاربردی در wordpress

مرداد ۱۷, ۱۳۹۵ 846 9 بدون دیدگاه

توضیحات

سلام. در ویدئوی امروز ۷ پلاگین به شما معرفی می کنم که در همه سایت ها استفاده می کنیم. تقریبا همه آن ها سایت شما را ارتقا می دهند و بازدیدکنندگان و کاربران سایت را افزایش می دهند. تک تک این پلاگین ها را مرور می کنم و منافع آن ها را توضیح می دهم. باید اشاره کنم که همه این پلاگین ها بدون هزینه هستند.

۷- SEO friendly images. کار آن توسعه بازدیدکننده ها از موتورهای جستجوگر است. به صورت خودکار همه تصاویر و عکس های سایت و سرتیترهای آن ها را به روز رسانی می کند. ویژگی های alt بخش مهمی از بهینه سازی موتورهای جستجوگر است. عکس های سایت را طوری تعریف و معرفی می کند که وقتی فردی عکسی را جستجو می کند این متن کلمه کلیدی آن باشد. ویژگی دیگری هم دارد که با حرکت دادن ماوس عکس را پیدا می کند. این پلاگین ساده حجم بازدیدکننده های سایت شما را بالا می برد.

۶- WP socializer. حاوی bookmark اجتماعی، دکمه های مشترک و ویدجت های معمول و shortcode های زیادی دارد. این دکمه ها را در سایت، نوارهای حاشیه و نقاط مختلف سایت قرار بدهید تا افراد مطالب را به راحتی با دوستان خود در شبکه های مختلف به اشتراک بگذارند. گزینه های دیگری هم وجود دارد، در چیدمان آن ها خلاقیت به خرج بدهید. براساس نیاز و تقاضا برنامه ریزی کنید.

۵- contact form 7. بسیار راحت است و اجازه می دهد در سایت خود فرم برقراری ارتباط قرار بدهید. بعد از نصب فقط کافی است به قسمت contact بروید، فرم از قبل آماده را استفاده کنید یا خودتان یک نمونه جدید بسازید. دکمه add new را بزنید، این متن را وارد کنید و در صورت نیاز موارد بیشتری هم تایپ کنید. این پلاگین برای ایجاد آهنربای lead هم به کار می رود. این مورد برای موفقیت کار شما خیلی مهم است، تفاوت آن بین ۲ یا ۳ عضو در روز یا ۲۰۰ عضو در روز است.

۴- Yoast google SEO. کامل ترین پلاگین SEO موجود برای wordpress است. پیش نمایش گوگل، عملکرد صفحات متغیر که کمک می کند مطالب صفحه را بهینه سازی کنید، تیتر عکس ها، توضیحات و غیره بخشی از مشخصات آن است. اجازه می دهد برای تیترها الگو بسازید، توضیحات مطالب را درج کنید. با snippet preview به شما نشان می دهد همه این مطالب و موضوعات در جستجوی گوگل چه شکلی خواهد داشت.

۳- sumome. این پلاگین را از دست ندهید، از زمانی که ما آن را نصب کردیم تعداد ایمیل ها و بازدیدکننده های ما چند برابر شده، ابزار list builder آن بازدیدکننده های یک باره را به کاربرهای همیشگی و اعضای مرتبط تبدیل می کند. تلاش همه ما همین است، این پلاگین لیستی ایجاد می کند که افراد را به عضویت ایمیل شما درمی آورد و آن ها را دوباره جذب می کند. دقیقا زمانی که بازدیدکننده می خواهد خارج شود، کادری باز می شود و ایمیل او را می پرسد، به قدری ساده است که کسی آن را رد نمی کند. اگر این کار درست انجام شود در کار شما تحولی ایجاد می کند. در این سایتی که آدرسش را می بینید ویدئویی قرار دادم که مراحل نصب این پلاگین را توضیح می دهد.

۲- google xml sitemaps. ظاهر این پلاگین شاید پیچیده باشد اما واقعا ساده است. این پلاگین باعث می شود موتورهای جستجوگری مثل گوگل سایت شما را خیلی راحت تر ایندکس کنند. اطلاعات سایت را خیلی کارآمدتر محافظت می کند، که باعث می شود بازدیدکننده بیشتری جذب شود و سایت شما رتبه بالاتری بگیرد.

۱-yoast google analytics. محبوب ترین و قوی ترین پلاگین ممکن برای توسعه کار شما. رد بازدیدکننده های شما را می گیرد، اینکه بازدیدکننده ها در سایت شما چکار دارند، چه کسانی هستند، از کجا آماده اند و از چه وسیله و برنامه ای برای بازدید سایت شما استفاده می کنند. این پلاگین کمک می کند بازدیدکننده های خود را بشناسید چون هیچ ۲ نفری در دنیا مانند هم نیستند. شناخت بازدیدکننده ها و به تصویر کشیدن رفتار و هدف و موقعیت آن ها در سایت شما از وظایف این پلاگین است. باعث می شود نحوه ارتباط افراد با صفحات سایت خودتان را ببینید تا بدانید چه افرادی هستند و دنبال چه چیزی هستند، در این صورت می توانید فعالیت های بازاریابی خود را هدفمند کنید. می توانید به کاربران قدیمی و تازه وارد خود خدمت رسانی بهتری کنید.

کامپیوتر