gggg

فیلم آموزش افکت های فتوشاپ

مرداد ۱۸, ۱۳۹۵ 883 15 بدون دیدگاه

توضیحات

مرحله ۱ : به منوی brightness/contrast بروید. عکس را کمی روشن تر کنید. لایه را merge کنید. shift+ctrl+alt+E. تصویر زمینه جلو را سیاه کنید. پشت زمینه را سفید کنید. به منوی فیلتر بروید، پنجره distort را باز کنید، diffuse glow را انتخاب کنید. پوست را با glow تنظیم کنید. به تنظیمات shadow/highlights بروید. سایه را ایجاد کنید.

مرحله ۲ : همه لایه ها را merge کنید. لایه را سیاه و سفید کنید. یک کپی از لایه بسازید. با کلیدهای ctrl+I عکس را invert کنید. لایه را به darker color تغییر بدهید. با ابزار freeform pen یک شکل روی مو ایجاد کنید. راست کلیک کنید، make selection را انتخاب کنید. و ctrl+j را بزنید. تنظیمات لایه را به overlay تغییر بدهید. لایه ۲ را highlight کنید. ctrl+j را بگیرید، و لایه را به بالای لیست بکشید. تنظیمات لایه را به pin light تغییر بدهید. لایه سوم که لایه مو است را highlight کنید. level اضافه کنید. گزینه create clipping mask را انتخاب کنید. لایه بالا را highlight کنید. همه لایه ها را merge کنید. یک لایه جدید بسازید. ابزار clone stamp tool را انتخاب کنید. کلیک کنید و نگه دارید، یک نمونه از رنگ پوست را بگیرید و یک بار کلیک کنید، ابروها را با آن رنگ کنید. یک لایه جدید بسازید. همان مراحل قبل را تکرار کنید ولی این بار با نمونه رنگ پوست، چشم ها را رنگ کنید. روی لایه دابل کلیک کنید، گزینه inner shadow را تیک بزنید. یک کپی از این لایه بسازید. راست کلیک کنید و گزینه clear layer style را انتخاب کنید. تنظیمات لایه را به color dodge تغییر بدهید.

مرحله ۳ : ۴ لایه adjustment بسازید. منوی curves. منوی photo filter. تنظیمات لایه را به screen تغییر بدهید. منوی exposure. منوی color lookup. تنظیمات لایه را به multiply تغییر بدهید.

کامپیوتر